Hinnad

Raha on iseenesest väga mugav leiutis. Tänu sellele ei pea keegi teist tulema meile koristama, nõusid pesema, muru niitma, autot parandama, maja kütma, lehmi lüpsma või sõnnikut vedama. Samuti ei pea te minema orjama elektri- ega kütusefirmasid, kelle toodangut tarbime. On tunduvalt lihtsam võimalus. Meie töö, aja ja pühendumise eest saab tasuda eurodes – väga laialt levinud valuuta, mida on võimalik hankida vähemalt 19-s riigis.

Jooga ja Tantra Paaridele Suhtesammaste  nädalavahetuste hinnaks paarile on 990 eurot   Ettemaksu suurus on 300 eurot.

Mida selle raha eest saab? Iga paar saab omaette toa. Kolm korda päevas antakse süüa. Esimene toidukord on reede õhtul ja viimane pühapäeva õhtul. Hommikuti on O jooga, ehk Orgastiline jooga, mis toimub paarides. Päeval ja õhtul on tantra harjutused, rituaalid, vestlused, tants ja trall. Laupäeva õhtul on saun. Kogu selle aja olete hoitud ja hoolitsetud.

Kui tunnete, et mis iganes põhjusel teile koos teiste paaridega tegutsemine ei sobi või soovite lisaks kahekesi sügavamale minekut või on teil oma konkreetne teema, siis on olemas ka individuaalne variant. Sellisel juhul on hinnaks 990

eurot päev, kui teie organiseerite ruumi ja toidu. Kui jätate selle meie teha siis lisanduvad vastavad kulud.  Üldiselt on selles variandis hästi palju kokkuleppimise küsimus. Mõistlik on pikalt ette planeerida, sest sobivate aegade leidmine võib vägagi keeruliseks osutuda. Samas kui ei uuri, ei saa teada.

Kui teil nüüd küsimusi tekkis, siis on väga tore. Järelikult on huvi. Mõnedele küsimustele võib saada vastuse läbi teiste poolt küsitud küsimuste.                                                                    Kui aga mitte, siis tuleb ise küsida.