Piret

Piret ja Jooga, kes neid suudaks lahuta!                                                                                              Ja nii on see juba aastast 2001, kui Piret tänu Marika Blossfeldtile Kundalini Joogaga tutvust tegi. See oli armastus esimesest silmapilgusst. Just nimelt armastus, mitte armumine. Armumine on organismi haiguslik seisund, mis sageli tuleb läbi põdeda, et armastuseni jõudmisele teed sillutada. Paraku tihti see ainult tee sillutamiseks jääbki. Armumisest endast võib aga kujuneda kurnav krooniline haigus, mis armastusest järjest kaugemale viib.

         Pilt Pireti erakogust

2007. aastal algasid õpingud Londonis Karam Kriya  joogakoolis Shiv Charan Singhi juures. Samal aastal alustas Piret ka Tallinnas joogatundide andmisega.

        Pilt Pireti erakogust

Kogu see Jooga pagas on hea eeldus Tantrasse süüvimiseks. Jooga ja Tantra  kokku panemine ühise eesmärgi nimel on võimas asi. Uus ja huvitav etapp Pireti elus, millesse ta sukeldub suure huvi ja täieliku pühendumisega. Nii nagu kõigesse, mida ta ette võtab. Elada tuleb täiega!